Wrangler

Wrangler apavi – atpūšamies tikpat labi, cik strādājam...

   Wrangler apavi kļuvuši plaši zināmi kopš vēlajiem 80tajiem, kad tika radīts ikoniskais dzeltenais zābaks. Tolaik jau bija nostiprinājusies doma, ka nav laba apavu zīmola tādiem vīriešu apaviem, ko varētu valkāt ar džinsiem. Vīrieši tradicionāli devās uz lielākiem zīmoliem, piemēram, Timberland un Caterpillar, lai iegādātos šāda veida zābakos, un bieži tur par cienīgu apavu pāri bija arī "cienīgi" jāmaksā. Lai Wrangler uzsāktu ražot apavus ar savu vārdu, licence tika piešķirta „Gammidge kurpēm” Finedonā Northemptonšīrā, lai viņi izstrādātu virkni komerciālu produktu, kas spētu konkurēt šajā tirgū un būtu pieejami (par zemāku cenu) ikvienam.

   Pateicoties jau labi zināmajiem augstas kvalitātes Wrangler džinsiem, jau pirmie Wrangler apavu modeļi guva tūlītējus panākumus un uzņēmums turpināja izstrādāt vairāk un vairāk uzteicamu produktu ar Wrangler vārdu un būtību.

   Wrangler džinsi  pirmo reizi tika izgatavoti  1943. gadā un tie ir kļuvuši par vienu no ASV  uzņēmumiem-ilgdzīvotājiem, atspoguļojot "amerikāņu ceļu" arī  savās preses reklāmās. "Wrangler vēsture rit paralēli tās tautas vēsturei, kas veido  Ameriku! u.tml.” Wrangler pārstāv tādu cilvēku, kas smagi strādā, tikpat intensīvi atpūšas un nebaidās būt individuāls. Wrangler ir augsta reitinga zīmols jau vairākus gadu desmitus. Un ir tikai divi šāda tipa zīmoli, kas radīti Amerikā: Levis un Wrangler. Savukārt Wrangler zābaki un kurpes kopš pašiem pirmsākumiem un vienmēr ir bijuši pazīstami ar savu plašo klāstu par pieņemamām cenām. Wrangler apavi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes ādas vai zamšādas ar termoplastikas gumijas vai gumijas zolēm - izturībai un komfortam.  Apaviem ir tekstila oderes siltumam un mitruma absorbcijai.

   Wrangler zābakus var iedalīt trīs galvenajās kategorijās. Zemie jeb „potītes” zābaki, pārgājienu zābaki un biker stila zābaki. Potītes zābaki ir stilīgi zemie zābaki no gludas ādas, var būt ar it kā jau nobružātu purngala daļu un misiņa caurumiņiem auklām. Ir arī zābaki ar dizaineru izstrādātām uzdrukām (piem., Amerikas karoga elementiem u.tml.). Pārgājiena jeb brīva laika pastaigu zābaki ir ar polsterētām augšmalām, lai nodrošinātu komfortu garākās pastaigās, cambrelle oderi labai ventilēšanai un polsterētu ortopēdisku iekšzolīti; to virsādai ir īpašs „vaskots” pārklājums. Visbeidzot  ̶  izturīgie biker vai kovboju stila zābaki: ar gludo zoli, augstāki par potīti un ar klasisku šāda stila apavu nedaudz augšupvērstu purngalu. Ideāls ikdienas valkāšanai, bet arī pietiekami moderns valkāšanai izklaides vietās un pasākumos.

   Wrangler aizvien saglabā „amerikāņu garu”  ̶  tas ir cilvēks, kas smagi strādā smagi, tikpat intensīvi atpūšas un nebaidās būt spilgti individuāls. Wrangler novērtē sevi, viens otru, mūs un kultūru un vidi, kurā mēs dzīvojam. Wrangler uzskata, ka tikums nekad neiziet no modes. Kā uzņēmumam un kā cilvēciskām būtnēm viņu vērtības ir un paliek uzticamība,  draudzīgums un gods.

SIEVIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI

VĪRIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI