Palladium

Palladium – zīmols ar neticamu vēsturi, kas savos pirmsākumos (kopš 1920. gada) ražoja riepas militārās aviācijas tehnikai, bet tagad ražo augstas kvalitātes un uzticamus apvus (skat. kedu zoli, kur aviācijas riepu „nospiedumi” saglabāti līdz šodienai). Izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, lai vulkanizētajās riepu gumijās ievietotu auduma sloksnes papildus izturībai, Palladium radīja ļoti augstas kvalitātes produktu militārajai aviācijai un jau drīz vien lielākā daļa Eiropas aviācijas flotes bija aprīkota ar Palladium riepām. Tomēr pēc Otrā Pasaules kara pieprasījums pēc riepām aviācijai strauji kritās un uzņēmums cieta milzīgus zaudējumus. Un tad kadā Francijas provincē 1947. gadā Palladium uzsāka uzsāka ražot apvus, kas bija tikpat izturīgi un uzticami kā vispāratzītās aviācijas riepas. Kopš 1947. gada Palladium gādā par „riepām” jūsu kājām, lai jūs varētu atklāt un  izpētīt pasauli ap jums – tādu, kādu neredzēsiet nevienā tūrisma ceļvedī.  Palladium dodas atklāt pamesto un aizmirsto, citādo un ikdienā neredzamo. Savu pirmo, tagad jau ikonisko modeli PAMPA, Palladium radīja 1947. gadā, savienojot  labāko kanvas audumu ar izcili ērto un izturīgo viengabala gumijas zoli. Bet sešdesmit gadus vēlāk Palladium klasisko dizainu jau nēsā modernā laikmeta „bērni” visā pasaulē.

Palladium ir radīts, lai izpētītu un atklātu: ielu pēc ielas, pilsētu pēc pilsētas – visu pasauli. Katrai pilsētai ir savi stāsti, ko neatrast tūrisma ceļvežos, stāsti, kas ir apslēpti zem ikdienišķās virskārtas. Uzvelc savus Palladium un dodies atklāt!

Palladium apavi ir pieejami vairāk kā 40 valstīs visā pasaulē; ir specializētie brenda veikali Amsterdamā, Honkongā, Taipejā, Ņujorkā, Hjūstonā, Glendālā un Londonā un vēl citur. Palladium šodien – tas ir nezūdošs ieguldījums kvalitātē, desmitiem dažādu modeļu no ādas, auduma, zamša – vīriešiem, sievietēm un bērniem.

Palladium  patentētā viengabala gumijas izcelti rievotā  ārzole (ar saglabāto riepu nospieduma atveidu no pagajušā gs. 60iem gadiem) ir apveltīta ar izcilām amortizācijas īpašībām, tā  garantē visaugstāko komfortu,  ir ekstremāli  izturīga un nezūdoši komfortabla arī nekomfortablā apvidū.

Tas ir klasisko kedu dizains no augstām ar atlokiem līdz zemām teniskurpju stilā; no atturīgi melnām līdz pat viskošākajiem toņiem – kā salūts pār naksnīgu pilsētu.

Tie ir UltraLight tehnoloģijas apavi – tajos Palladium klasiskā zole apvienota ar iekšzoli EVA  (etilēna vinila acetāta kopolimēra sveķi) – materiālu, kas, pateicoties savām amortizācijas īpašībām, garantē visaugstāko komfortu.  Šo divu materiālu apvienojums rada  īpaši vieglu, bet nezūdoši izturīgu apava pamatu. To virsaudums ir viegls, elpojošs un izturīgs 100% kanvas rip-stop materiāls košos toņos tieši vasarai!

Tie ir ikoniskie kanvas audumi, kas cauri gadu desmitiem nezaudē neko no savas kvalitātes un vienmēr ir stilā! Šodien tie pieejami dažādos krāsu toņos, saglabājot arī „vēsturiskos militāros”; pirms auduma detaļas tiek piegrieztas, audums tiek mazgājot vecināts, lai līdzās augstai kvalitātei būtu arī augstakās kvalitātes izskats un sajūta.

 Tie ir ādas apavi, ražoti no pasaules labāko ādmiņu darbnīcu materiāliem; tās krāsotas ar dabīgām krāsvielām un ir labākās iespējamās kvalitātes.

Tie ir arī  ūdensizturīgi Palladium  modeļi ar noslēgtam šuvēm, kas šūtas ar ūdensizturīgu, „eļļotu” diegu.  Īpaša odere absorbē sviedru izgarojumus, ātri žūst un ļauj gaisam iekļūt, bet mitrumam izkļūt. Palladium saka: ikviens būs sausumā un drošībā; varam būt droši – lietus sezona ir tikai ap mums.

Tie ir arī siltināti modeļi aukstajai sezonai: Palladium vilnas oderējumi ir no 100% dabīgas Austrālijas kokvilnas -  maksimālam siltumam ziemā un samtainam komfortam.

 Uzvelkot Palladium,  mēs paplašinām pilsētu un pasaules robežas; atklājam un atveram Jums līdz šim varbūt pat nedzirdētas vietas, paceļamies virs un atrodam ceļus zem ikdienišķā ielas līmeņa.

Palladium apavus Rīgā var iegādāties: Elkor Plaza, Brīvības gatvē 201 Remarko, Tērbatas ielā 13 Remarko T/C ORIGO 3. stāvā Zero Sport Outlet, Brīvības ielā 200 Optisports, Kr. Barona ielā 39 The Shoes Store, T/C DOMINA Baba, T/C GALLERIA RIGA

Aplūko apavus internetā: http://www.visertak.lv http://www.palladiumboots.com/eu

SIEVIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI

VĪRIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI