Northland

Northlan Professional dzimšanas vieta:

Makinlija kalns, arī Denali (angļu val.: Mt. McKinley), ir augstākais kalns Ziemeļamerikā. Makinlija kalna virsotne atrodas 6194 metrus virs jūras līmeņa. Tas atrodas Denali nacionālajā parkā un rezervātā, Aļaskas štatā. Kalns ir nosaukts ASV prezidenta Viljama Makinlija vārdā. Pirmā fiksētā uzkāpšana šī kalna virsotnē notika 1913. gadā, bet 1973. gadā šajā virsotnē ir dzimis Northland. Northland dibinātājs Gervalds Piklers (Gerwalt Pichler) bija kaislīgs alpīnists, viņš ir uzkāpis augstākajās un grūtākajās pasaules virsotnēs, un pagājušā gadsimta 60tajos gados tieši viņš organizēja tirdzniecības ekspedīcijas uz kalniem. Tieši laba aprīkojuma un tehniski piemērota apģērba trūkums pamudināja Pikleru pašam uzsākt atbilstoša aprīkojuma izstrādi. Zīmola vārdu iedvesmojusi Jaunzēlandes ziemeļdaļa ar šādu nosaukumu  ̶  Northland reģions, kas atrodas uz ziemeļiem no Oklendas (vai Northland) pussalas, kur ikviens draugs vai domubiedrs var kāpt kalnos, doties pārgājienā, burāt, slēpot vai braukt ar velosipēdu un izmantot savam sportam un atpūtai piemērotu apģērbu un aprīkojumu. Šobrīd Northland zīmols jau ir pazīstams un pārstāvēts 35 valstīs visā pasaulē, Ķīnā un Dienvidamerikā tas ir viens no vislabāk pazīstamajiem brīva laika un tūrisma zīmoliem.

Tā kā Northlan dibinātājs ir profesionāls kalnos kāpējs, tad Northland produkti ir tehniski izcili izstrādāti alpīnismam un ekstrēmam tūrismam, kā arī citu nozaru aktīvai atpūtai un sportam dabā vai pilsētā. Kā viens no pirmajiem specifiski tehniskajiem sporta brendiem, Northland pievērsās tam, lai zīmola cienītājiem būtu arī ikdienas gaitās lietojamas drēbes no šī paša ražotāja. Tālab līdzās specifiskam tūrisma apģērbam un aprīkojumam Northland nu jau vairākus gadu desmitus izstrādā un ražo arī t.s. ikdienas apģērbu un apavus, somas un aksesuārus ikdienas gaitām – pilsēta, parks, skola vai iela – ikviens atradīs pie Northland kaut ko tieši sev. „Testēts ekstrēmos apstākļos...” – šī Northland devīze izsaka visu produktu pamatbūtību – izcila kvalitāte un ideāla atbilstība pielietojuma mērķiem, aizvien jauni tehniskie risinājumi, kas iet roku rokā ar vides aizsardzību un produktu ilgmūžību, tā, piemēram, kopš 2008. gada Northland ievieš ražošanā ECO līniju – tekstili no dabīgām šķiedrām – bambusa viskozes, kaņepju stiebriem, sojas un lina, kas audzēti, neizmantojot pesticīdus, herbicīdus u.tml. augšanas stimulatorus vai agresīvus kaitēkļu apkarošanas līdzekļus. Pērkot Northland produktus, ikviens var palīdzēt aizsargāt un saglabāt mūsu planētu.

Northland joprojām ir ģimenes uzņēmums, kas uzskata cilvēkus par savu vērtīgāko resursu un ilgtermiņa personiskas attiecības ar klientiem, darbiniekiem un piegādātajiem – par visvērtīgāko ieguldījumu. Šī emocionālā un personiskā attieksme ir būtiska Northland panākumu daļa.

SIEVIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI

VĪRIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI