Magnum

Magnum – tas ir būtības jautājums

       1982. gadā kompānijas Hi-Tec ietvaros rodas Hi-Tec Magnum – sakarā ar speciālu pieprasījumu no FBI mācību centra Quantico, Virginia, ASV. Tā ir nepeiciešamība pēc viegla, atlētiski būvēta, melna taktiskā apava. 

1983. gadā Hi-Tec Magnum kļūst par „hitu” taktisko zābaku tirgū. Līdz ar FIB vārda izplatību auga pieprasījums pēc šāda tipa produkta visā valstī, jo tiesībaizsardzības un drošības personāls aizvien vairāk vēlējās lietot komfortablu, izturīgu un plaši pielietojamu taktisko apavu.

1985. gadā notiek nopietns ieguldījums pētījumos un izstrādē, lai paplašinātu Hi-Tec Magnum kolekciju. Tā kā strauji auga pieprasījums pēc šāda veida apaviem, bija nekavējoties jāiegulda darbs, pētot, ko lietotājs vēlas saņemt no Magnum zābakiem.

1990. gadā tika izveidota un ieviesta ražosanā pilnīga Magnum apavu kolekcija, ko nu jau varēja piedāvāt visā pasaulē. Kad Magnum apavu pozīcijas bija nostiprinājušās ASV, pieauga pieprasījums no visas pasaules, kas nozīmēja, ka modeļus nepieciešams pielāgot dažādiem klimatiem, nepieciešamībām un pieejām, saglabājot vienotas kvalitātes un stila prasības. Tas noteica nepieciešamību izveidot globālu Magnum apavu kolekciju.

1998. gadā tika izveidota Magnum konsultatīvā padome - īpaša Magnum padomdevēju komiteja (MAC), veidojot vērtīgu atgriezenisko saiti un norādījumus lietotājiem. MAC konsultē arī dažādus citus avārijas  un speciālos dienestus un militāro spēku darbu, nodarbojas ar Magnum produktu testēšanu un konsultēšanu par visu jauno produktu izstrādi. Tas palīdz nodrošināt, ka visi Magnum apavi ir patiešām "gatavi ikvienam darbam" un turpina aizvien augt līdzi prasībām un pat apsteigt tās.

2002. gadā Magnum oficiāli šķir no Hi-Tec kā atsevišķu brendu. Augot atsevišķai Magnum uzņēmējdarbībai, kļuva skaidrs, ka Magnum varētu kļūt par patstāvīgu zīmolu ar atsevišķi izstrādātiem dizainiem, atsevišķu attīstības plānu, savām pārdošanas un mārketinga komandām.

2003. gadā Magnum Elite Force sērija kļūst par pasaulē pirmo sertificēto taktisko apavu kolekciju. Elite Force sērija ir veidota pēc augstākajiem tehnikas un dizaina standartiem, izmantojot labākos materiālus, gādājot par maksimālu komfortu un labāko sniegumu. Gūstot augstas atzinības no tiesībaizsardzības iestāžu personāla, Elite Sērijas Magnum apavus var pilnīgi pamatoti piedāvāt kā visprogresīvāko līniju taktisko apavu nozarē.

2006. gadā Magnum Stealth modelis ieņem pirmo vietu starp visiem pārdotajiem militārajiem apaviem pasaulē. Šis modelis tiek pārdots 80 valstīs visā pasaulē, kļūstot par primāro izvēli tiesību aizsardzību, ambulatorajiem, ugunsdzēsības un drošības speciālistiem. Magnum Stealth - viegls atlētisks komforts, bet būvēts stabils un drošs kā līnijkuģis!

2009. gadā  Magnum kā pirmais šīs nozares ražošanā sāk izmantot jonu maskas ​​tehnoloģiju sadarbībā ar P2i. Magnum apvienoja spēkus ar P2i, kas ir pionieris revolucionāro jonu maskTM tehnoloģijas ieviešanā taktisko apavu nozarē. Jonu-maskTM ir patentēta tehnoloģija, kas sākotnēji izstrādāta AK militāro spēku vajadzībām, lai atvairītu ķimikālijas un aizsargātu karavīrus no ķīmiskā uzbrukuma. Šī unikālā tehnoloģija pastāvīgi maina virsmu produkta molekulārā līmenī, lai atvairītu ūdeni un citus šķidrumus, tai skaitā asins patogēnus, dzīvsudrabu vai citas noteces, maksimāli pasargājot valkātāju.

2010. gads, Spider kolekcija, Magnum attīstās. Aizvien paplašinot iespēju robežas kā savas nozares līderi, Magnum turpina ieviest tehnisko risinājumu un dizaina inovācijas. Spider ir augstāko sniegumu nodrošinošs taktiskais apavs ar EXO skeleta rāmi, izcili amortizējošu potītes un pēdas atbalstu, ar maksimāli samazinātu svaru.

2011. gads, Magnum Darba kolekcija. Magnum pilnveido savu pieredzi un paplašina ražošanu ar jaunām nozarēm, uzsāktot ražot darba apavu kolekcijas visdažādāko profesiju pārstāvjiem. Tagad gandrīz ikvienas nozares speciālisti var gūt labumu no Magnum pieredzes un pierādīt sevi darbā ar pavisam jaunu Magnum Darba kolekciju – atlētiskiem, drošiem, specifiski pielāgotiem apaviem, kas paredzēti pārtikas pakalpojumu, veselības aprūpes, pakalpojumu nozarē, būvniecībā u.c. rūpnieciskajās profesijās.

SIEVIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI

VĪRIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI