Hi-Tec

HI-TEC – DZĪVES IEDVESMOTS !

Kompānija HI-TEC SPORTS tika dibināta 1974. gadā kādā ciematā ar ļoti atbilstošu nosaukumu Shoeburyness (apslēpto kurpju rags), Eseksā, Anglijā. Sākotnējie panākumi pieauga ar strauju izrāvienu, projektējot un attīstītot Hi-Tec vēsturē pirmās kurpes HI-TEC Skvošs, īpaši izstrādātas šai, vēlāk strauju popularitāti iekarojušajai, spēlei. Tieši šādu sākumu ietekmēja kompānijas dibinātāja un īpašnieka Frenka van Vīzela (Frank van Wezel) mīlestībai uz skvoša un tenisa spēli. Daži modeļi šīs nozares vēsture ir sasnieguši rekordaugstu pārdoto vienību skaitu: vairāk nekā 18 miljoni visā pasaulē. Hi-Tec Squash saglabā Lielbritānijas visu laiku labāk pārdotā sporta apavu modeļa titulu līdz pat šai dienai.

       Šodien mēs esam lepni paziņot, ka ir vairāk nekā 500 Hi-Tec apavu modeļi, kas tiek tirgoti 80 valstīs visā pasaulē, saskaņā ar Hi-Tec Outdoor, Hi-Tec Court, Hi-Tec Golf, Hi-Tec Sports, Urban kolekcijas un Magnum zīmoliem. Hi-Tec sports ir meitas uzņēmumi Lielbritānijā, Kanādā, ASV, Dienvidāfrikā, Spānijā, Francijā, Čehijā un Benelux (Beļģija, Nīderlande, Luksemburga) valstīs. Visa šī lielā saime ir radīta gan aktīva dzīvesveida cienītājiem, gan ikvienam, kas iet... Hi-Tec tirdzniecības stratēģija ir konsekventi koncentrēties uz vidējo cenu tirgus segmentā, kā rezultātā Hi-Tec spēj nodrošināt plašu un daudzveidīgu sortimentu, ietverot gan Sportswear mazumtirgotājiem, gan augsta līmeņa apavu veikalu vajadzības. Pašlaik uzņēmums nodarbina aptuveni 400 darbinieku un rada globālus pārdošanas apjomus. Daļu no tiem veido MAGNUM zīmols – speciālie apavi cilvēkiem uniformās visā pasaulē. Un labākais vēl ir priekšā!

Mēs nepārtraukti strādājam pie tā, lai cilvēki no dzīves iegūtu pēc iespējas vairāk. Mūsu produkcija tiek attīstīta, balstoties vēlmēs, kas rodas klientu prātā un innovatīvos, mūsu pieredzē balstītos risinājumos, kā šīs vēlmes realizēt.

Hi-Tec apavi – tās ir revolucionāras un unikālas tehnoloģijas sporta un tūrisma apaviem – viegli, izturīgi, ar visaugstāko komfortu un izcilām amortizācijas, saķeres un stabilitātes kvalitātēm.

Hi-Tec ir uzņēmums, kas apvieno augstu kvalitāti ar novatoriskām tehnoloģijām. Piemēram - šis zīmols kā pirmais uzsāka apavu ražošanā izmantot militāro nanotehnoloģiju ION-mask, kas padara materiālu ūdensizturīgu jau tā molekulu līmenī, nevis veidojot virsmas pārklājumus pret mitrumu, kas bieži kavē arī apava ventilāciju vai membrānas, kas darbojas tikai kopā ar speciālu materiālu zeķēm. 

Mēs sakām: īstie produkti īstajiem cilvēkiem.

 

SIEVIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI

VĪRIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI