Boxfresh

Boxfresh – kas ir šajā kastītē?

          Laipni lūdzam Boxfresh, Londonas dzīves veidā, kas aptver pēdējos divus gadu desmitus jauniešu kultūrā. Boxfresh ir britu modes zīmols, ko 1989. gadā nodibināja Rodžers Veids (Roger Wade). Nosaukums cēlies no agrīnā hip-hop slenga par jēdzienu "svaigs, tikko kā no kastes".

Boxfresh, uzsākot biznesa gaitas, neaizsāka cilvēkiem vēl neiepazītu preču ražošanu, tomēr aizsāka jaunu, perspektīvu stilu jau zināmam virzienam. Zīmols, kurš iekarojis tirgu, pateicoties spēcīgām Londonas „saknēm”. Boxfresh ir britu stila izkopējs kopš 1989. gada un ar to ir iedvesmojis jau veselu paaudzi. Vienots dizains, estētika un sportiskais stils, kā arī dinamiskas krāsas gaišās noskaņās, un visam pāri – radošums. Tāds ir šis zīmols, kurš pircējiem (sievietēm un vīriešiem) piedāvā apģērbu (sākot no zeķēm, beidzot ar virsjakām), apavus un aksesuārus.

           Pirmie Boxfresh apģērbi bija apdrukāti vintage stila T-krekli un tika pārdoti no vienkāršiem tirdzniecības stendiem kā alternatīvās modes preces pie Griničas tirgus un Camden tirgus Londonā. 1991. gadā Boxfresh sāka pārdot Japānā un 1995. gadā ieguva licenci arī ASV tirgum. 1992. gadā tika atklāts pirmais Boxfresh veikals Seven Dials, Konventgārdenā (Covent Garden). 2005. gadā Boxfresh iekļauts Pentlendas Grupā.

             Boxfresh kopš 1989. gada ir kļuvis par spēcīgu Britu ielas stila bastionu. Zīmols, kas iedvesmojis veselu paaudzi, stila entuziastiem licies raudzīties aizvien uz priekšu. Vienoti uzticīgs gan dizaina estētiem, gan ielas sporta stila cienītājiem, Boxfresh ir audzis un nobriedis kopā ar mums un mūsu vidū. Audumi, modeļi un silueti ilustrē un virza mūsu dzīvi; radošas, dinamiskas krāsas rada dzīvu pilsētas noskaņu un aicina vienmēr piederēt pie Boxfresh.

VĪRIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI