Bearpaw

Tikšanās BearPaw ciematā

Vai varat iedomāties tādu vietu, tādu veikalu, kur iespējams redzēt visus, pilnīgi visus BearPaw zābakus zem viena jumta?

Viens no mūsu galvenajiem mērķiem ir izglītot patērētājus par to, ko mēs cenšamies panākt, kā arī iepazīstināt ar sava zīmola etosu, kas ir: „Komforts, dabiskums un jūtīgums”. Ieejot mūsu jaunajā veikalā „Tikšanās BearPaw ciematā”, ikvienam kļūst saprotams, kas mēs esam un par ko runājam. Atverot durvis, uzreiz jutīsieties kā mājās, kā siltā kalnu namiņā pie Tahoe ezera – liels kamīns, dīvāni, kas aicina ērti apsēsties, silta priedes koka apdare... tā ir atmosfēra, kurā produkts kļūst sekundārs, te svarīgāks ir mājīgums un komforts. Šī vieta dod mums, BearPaw komandai, iespēju testēt jaunos produktus tiešsaistē ar klientiem – saņemot pirmos, pašus svaigākos iespaidus, pieredzi un ieteikumus. Te ikviens var arī piekļūt tiem krāsu, stilu un maztirāžas produktiem, kurus neatrast citos veikalos.

Bearpaw zīmolu dibināja Toms Romeo 2001. gadā – ar nolūku pārdefinēt ikdienas apavus, izmantojot aitādu – pašas dabas doto lielisko materiālu, lai radītu ērtus un modernus apavus. Tik daudz un dažādajos apavu tirgus segmentos Bearpaw ir atradis savu stabilu nišu – no čībām līdz pat visaukstākā laika zābakiem – ikvienā jūsu kājas jutīsies gan ērti, gan silti, gan nezaudēs modernu izskatu un kvalitāti.

Bearpaw stila apavi joprojām ir ne tikai apavi, bet dzīvesveids; dzīves stils, kas atspoguļo Jūs – kā justies Jums ir svarīgi – būt kopā ar draugiem kādā klusā namiņā pie kamīna, vasaras vakars pie ezera vai pēdējie šīs sezonas viļnu glāsti pār jūsu laivas sāniem, pirms novietot to ziemas ostā ...

Šobrīd Bearpaw piedāvā plaša sortimenta apavu līniju, kas pieejama visās Amerikas Savienotajās Valstīs un 13 citās valstīs visā pasaulē. Bearpaw turpina piedāvāt visu iespējamo komfortu un jauno kolekciju modeļi aizvien cenšas pilnveidot modernu dizainu savienojumu ar labu kvalitāti – apavi ikvienam – gan vīriešiem, gan sievietēm, gan bērniem.

SIEVIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI

VĪRIEŠU KATALOGS

CITI MODEĻI