Par mums

Ar nosaukumu „Synergy” ienācām apavu un apģērbu tirgū  2009. gadā, bet šajā nozarē strādājam jau vairāk kā 15 gadus.

 Piedāvājam klientiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā: HiTec un Magnum apavus darbam; arī ļoti komplicētās un specifiskās darbavietās – militārais un apsardzes dienests, kok- un metālapstrāde u.tml., ka arī apavus tūrismam, sportam un ikdienai. Piedāvajam arī HiTec un Magnum somas, apģērbus, aksesuārus (termozeķes, cimdi, termoveļa u.c.)

BooRoo un Bearpaw dabīgās ādas apavus ar 100% aitas vilnas oderējumu.

Palladium, Wrangler, Boxfresh, K-Swiss apavus modernai un komfortablai katrai dienai.

Northland Professional apavus un aksesuārus aktīva dzīvesveida cienītājiem.

High Sierra somas – izcilas kvalitātes mugursomas, plecu somas, sporta un ceļojumu somas – pilsētai, pārgājienam, ceļojumam, – aktīvai dzīvei!

Urban&Outdoor apģērbu un aksesuārus, īpaši izgatavotus katras organizācijas darba specifikai, lieliem uzņēmumiem izgatavojam speciāla pasūtījuma produktus, individuāli pielāgotus profesijas nepieciešamībām.

Veidojam individuālu sadarbību ar uzņēmumiem  – apsardzes dienestiem, policijas un militārām struktūrvienībām, visdāžādāko profilu ražošanas nozaru pārstāvjiem, kam nepieciešami profesijas specifikai atbilstoši apavi un/vai apģērbs. Veidojam individuālus piedāvajumus un risinājumus, nodrošinam ar labas kvalitātes un specifikai atbilstošiem produktiem.

 

Mūs var satikt: Rīgā, Mūkusalas ielā 72B (pretī tirdzniecības centram Rīga Plaza, māja „Arkolat”)

Mums var piezvanīt: +371 67411099

Un rakstīt! info@visertak.lv