Jaunumi

Pavasarī ar jauno

Jaunās apavu kolekcijas ir klāt! Palladium, Wrangler, Kangaroos un OTZ jaunie modeļi ir veikalos!

Jauna adrese šopavasar veikalm Remarko - Terbatas iela 28.

Jauns vārds arī veikalam Barona ielā 39 - ShoesBox. Skaties arī shoesbox.lv

Aktuāli un koši

Iepazīstinam ar jauno Wrangler kolekciju. Aktuālās ielu modes tendences, košas krāsas, ērti pilsētā un dabā.

Skaties visus attēlus: Wrangler_Jaunums mūsu mājaslapā ! 

atmetot lieko - OTZ

Minimālisma dizains - maksimāls komforts kājām. Iedvesmojies no senākajiem cilvēka roku darinātajiem apaviem, OTZ zīmols dzimis Kalifornijas piekrastes gaisotnē. Tikai dabiski materiāli un tikai pats nepieciešamākais, lai kājas justos ērti visas dienas garumā. Vasarai - lins un perforētas ādas apavi. Ziemai - ādas, zamšādas, ar dabīgas vilnas oderējumu.Šobrīd pieejamie modeļi redzami mūsu lapā.

Vairāk par OTZ: otzshoes.com

kinderstep.lv

Meklē apavus bērnam? Atrodi vienkāršāk: www.kinderstep.lv  Šobrīd lapā redzami austrijas zīmola Richter apavi - vislabākie materiāli un jaunākās stila tendences, augsta kvalitāte un komforts. Drīzumā papildināsim lapu ar citu zīmolu apaviem tieši bērniem.

Atlaižu sezona

Kamēr gaidam jaunu pavasari un jaunu preci, ieskaties, ko veikali piedāvā atlaižu sezonā: vēl jau ir plauktos gan Wrangler, gan arī nedaudz no Palladium. Un, kad patiešām auksti - Bearpaw un Booroo ar 100% aitas vilnas siltuma garantiju. Skaties mūsu lapā, pielaiko un pērc veikalos! 

Rīgā: Elkor Plaza, Euroskor, Zero Sport Outlet, Remarko, Factory Outlet un Brand Stock Outlet (Origo 3. stāvā), NS King, Shoesbox un vēl ....

Pavasarī ar jauno

Jaunās apavu kolekcijas ir klāt! Palladium, Wrangler, Kangaroos un OTZ jaunie modeļi ir veikalos!

Jauna adrese šopavasar veikalam Remarko - Tērbatas iela 28.

Jauns vārds arī veikalam Barona ielā 39 - ShoesBox. Skaties arī shoesbox.lv

Tāpat droši dodies uz veikaliem Elkor Plaza, The shoe store, Euroskor, NS King, Zerosport Outlet, Factory Outlet (T/C Origo 3. stāvā)

Festivālu vasara

Festivālu vasara ir klāt! Palladium sadarbībā ar Smiley vēl Tev priecīgu un neaizmirstamu vasaru!

Palladium šogad svin savus 70, bet pazīstamais Smaidiņš - 45 gadus. Košie jubilejas apavi ir klāt Rīgas veikalos, vairāk informācijas: palladiumboots.com vai smiley.com

Visi mūsu piedāvātie apavi veikalos Rīgā: Elkor Plaza, Euroskor, Zero Sport Outlet, Remarko (Tērbatas ielā 28), Factory Outlet un Brand Stock Outlet (T/C Origo 3. stāvā), NS King, Shoesbox (Kr.Barona iela  39).

Rudens klāt

Klāt laiks, kad sākam lūkot pēc siltākiem apaviem. Jaunās rudens/ziemas kolekcijas jau kādu brīdi ir veikalos!

Ieskaties veikalos Tērbatas ielā 28 vai Kr.Barona ielā 39. Kā arī Elkor Plaza, The shoe store, NS king, Euroskor.

Izvēlies Wrangler vai Palladium ērtai ikdienai vai garām pastaigām. Vai arī jaunos Bearpaw un Booroo - lai gada vēsākajos mēnešos vienmēr silti!

Jauns gads

Iepirkšanās mīļotāji ir sagaidījuši atlaižu laiku gandrīz visos pilsētas veikalos! Aicinam ieskatīties mūsu lapā, jo ziemas apaviem no Wrangler un Palladium ir jauns papildinājums. Tāpat beidzot, beidzot klāt sniegs un Bearpaw, Booroo silto zābaciņu laiks! Pārdevēji Jūs laipni sagaidīs veikalos Remarko (Tērbatas iela 28), Shoes Box (Kr. Barona iela 39), Factory outlet (T/C Origo 3. stāvā), kā arī Elkor Plaza (Brīvības gatve 201), NS King veikalos, Euroskor veikalos, kā arī veikalos The shoes store.

Ejot cauri vasarai...

 ...neaizmirsti par ērtiem un situācijai atbilstošiem apaviem. Palladium - ballītē, festivalā un ielās. Kangaroos - dabā, aktīvi atpūšoties un atpūtinot kājas... Wrangler vasaras kolekcija - ērti un viegli darbam un katrai dienai. Šobrīd labojam un papildinam preču klāstu mūsu majaslapā, bet iegādāties visus mūsu piedāvātos apavus varat veikalos Rīgā: Elkor Plaza, Euroskor, Zero Sport Outlet, Remarko (Tērbatas ielā 28), Factory Outlet un Brand Stock Outlet (T/C Origo 3. stāvā), NS King, Shoesbox (Kr.Barona iela  39).

1 2